Żądny Przygód na miejscówce Leśnych Ludzi

Żądny Przygód i Bushcraft

Żądny Przygód jeden z najbardziej rozpoznawalnych Youtuberów zajmujących się eksploracją opuszczonych miejsc. Julian odwiedził miejscówkę Leśnych Ludzi. Cieszymy się, że na tę chwilę udało nam się zarazić bushcraftem, no można powiedzieć czołówkę polskiego urbexu. Naszą leśną miejscówkę odwiedzi: Urbex Histrory, Sietra Urbex, Jan Chojnacki, Wyprawy Leona.

Żądny Przygód wraz z Sietrą oraz Janem Chojnackim i oczywiście my. Krótko pisząc, był to naprawdę udany weekend 🙂 Wraz z chłopakami przenocowaliśmy wspólnie w lesie. Oczywiście przeprowadziliśmy naszym gościom krótkie szkolenie bushcraftowe które polaegało na rozpalaniu ognia krzesiwem, dobór odpowiedniego materiału do rozpalenia ogni. Oczywiście na takim spotkaniu były rozmowy przy ognisku które trwały bardzo długo, wymienialiśmy się również doświadczeniami, oraz omawialiśmy sprzęt, który zarówno my, jak i oni uzywają. Nie mogło się również obyć bez dobrego jedzenia z ogniska. Ponieważ Żądny Przygód – Julian nie je mięsa, pozostało nam przygotować dla niego pieczony ziemniaczki. A osoby, które lubią mięsko, zostały poczęstowane przez nas pysznymi burgerami z ogniska.

Opuszczony schron przeciwatomowy

Żądny Przygód

Noc spędziliśmy w hamakach oraz namiotach. Niestety duża wilgotność powietrza oraz temperatura bliska zeru spowodowała, że nie był to zbytnio komfortowy nocleg. Po zdjedzeniu śniadania wypiciu dobrej kawy przygotowanej na ognisku, wyruszyliśmy na wspólny urbex. Nasz cel to opuszczony schron przeciwatomowy. Oczywiście zachowując zasady urbexu nie możemy podać lokalizacji schronu. Po wejściu do schronu okazało się, że jest świetnie zachowany. Notatki znaleziona w bunkrze sugerowały, że działał w latach 1962. W schronie znaleźliśmy dużo ciekawych rzeczy jak, centrale telefoniczne, mapy, filtry oraz rzeczy, o których nie mamy pojęcia, do czego służyły ? Cała eksploracja obiektu trwała około godziny czasu. Z naszej strony ogromnie się cieszymy, że mogliśmy w takim granie, jak Żądny Przygód, Sietra Urbex i Jan Chojnacki zwiedzić taki obiekt. Serdecznie zapraszamy na nasz materiał video.

Może ci się spodobać również