Ranking sklepów Bushcraftowych 2020r.

Bushcraft jest dla każdego. Do lasu chodzimy wszyscy. Zarówno dzieci jak i dorośli. Oczywiście każdy ma swój bushcraft i każdy z nas sprzęt dobiera pod swoje preferencje. Jedni poszukują maczety inni dobrego hamaka czy też odpowiedniego noża. W tym artykule przedstawię ranking sklepów internetowych, które w swojej ofercie posiadają sprzęt, który przyda wam się podczas wędrówki po lesie, biwakowania oraz do użytku codziennego.

Zaznaczam, że artykuł nie jest w żaden sposób sponsorowany. Ranking sklepów bushcraftowych jest moją subiektywną opinią.

Mój ranking sklepów bushcraftowych

rozpalanie krzesiwem

Sklep w swojej ofercie nie posiada noży. Dlatego wędruje na ostatnią pozycję tego rankingu. Milworld swoją ofertę ma rozbudowaną o plecaki, obuwię oraz szerokiej gamy sprzęt outdoorowy. Natomiast sklep nadgania szybkim serwisem i działem reklamacji. Moją reklamację rozpatrzyli w ciągu 5 dni roboczych.

Militaria to już nie sklep a korporacja. Militaria to lider na polskim rynku – ale od wszystkiego. Sklep nastawiony jest na sprzedaż dlatego, ta wielobranżowość do tego rankingu raczej się nie nadaje. Jednak jest w Polsce największy, więc nie mogłem go pominąć w tym rankingu.

Sklep znany bardziej z branży myśliwskiej jednak w swojej ofercie ma zaskakującą ilość towaru, która przyda nam się w bushcrafcie. Sklep jest oficjalnym dystrybutorem wielu znanych marek w środowisku bushcraftowym takich jak Benchmade, Fenix, Silky. Ucziwie pisząć byłem pracownikiem tego sklepu i udało mi się wprowadzić do ich oferty wiele ciekawych marek.

Asortyment sklepu skierowany jest do pasjonatów bushcraftu. W ofercie znajdziemy, piły kukusy, ubrania, filtry do wody. Sklep słynie z otwartości do klienta. Nie raz robiłem tam zakupu i serdecznie polecam

Bushcraftowy to przede wszystkim  osoba, a nie sklep. Działalność na YT właściciela sklepu doprowadziła go do ogromnego sukcesu. Jest to największy kanał w Polsce poruszający temat Bushcraftu.  Asortymen w ofercie sklepu jest testowany przez samego właściciela podczas swoich biwaków. W ofercie sklepu znajdziecie sprawdzone rozwiązania.  Polecamy serdecznie.

Zapraszamy również do zobaczenia naszego kanały na YT

Turystyka - sprawdź na Ceneo.pl
Może ci się spodobać również