Kochanie Idę w Las 0
Kochanie Idę w Las

Idę w Las czyli cykliczne spotkanie pasjonatów Bushcraftu

Idę w las to najczęściej wypowiadane zdanie, które słyszy moja żona w piątek wieczorem kiedy pakują się na sobotni wypad do lasu. Kiedy słyszy ode mnie słowa Kochanie, Idę w Las wie, że długo w sobotę nie pośpi, ponieważ będę chrzątał się po kuchni w sobotni poranek usilnie szykując rzeczy, którą i tak pewnie mam spakowaną w plecaku. Wtedy jak to żona, jest zła, ale to chyba każda żona wtedy jest zła :) i tak się zazwyczaj zaczyna moja sobotnia przygoda.

Mogę z czystym sumieniem napisać, że weekend, bez jakiejkolwiek aktywności outdoorowej uważam za stracony. A że kocham las więc najczęściej właśnie w sobotę idę w las. Miejsce wybieram na spontanie albo oczywiście dobieram do warunków atmosferycznych abym jednak nie musiał przysłowiowo w terenie walczyć o życię. W końcu jest to bushcraft a nie survival.

Kochanie Idę w las spotkajmy się przy wspólnym ognisku.

Kochanie idę w las to również spotkanie ludzi takich jak ja. Czyli takich, którym nic nie stoi na przeszkoddzie, aby nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych spakować swój plecak i przy niskich temperaturach komfortowo w towarzystwie spędzić wspólnie czas w lesie. Warto wspomnieć, że pomysłodawcą cyklu spotkań "Kochanie idę w las" Jest Konrad Nycz osoba, która oprócz tego, że świetnie gra na gitarze gwarantując uczestnika eventu niesamowite wrażenia, to również jest producentem ubrań wełnianych, które idealnie wpisują się w tematykę bushcraftu.

idę w las

Idę w Las na co możesz liczyć?

Idę w las jest to spotkanie ludzi, którzy wspólnie dzielą pasję do bushcraftu. Jest to miejsce, w którym spotykają się zarówno doświadczeni pasjonaci bushcraftu, jak i osoby, które swoją przygodę z bushcraftem zaczynają. Na co możesz liczyć odwiedzają event "Idę w Las"? Przede wszystkim na wymianę doświadczeń, dobrą ogniskową kuchnię, zapoznanie się z nowościami hamakowymi oraz dobrą zabawę.
Oczywiście na tego typu spotkania, często przyjeżdżają producenci hamaków, którzy umożliwiają przetestowanie swoich produktów podczas spotkania tacy jak Flyhamak, Leśny Ludzik czy też Lesovik.

Gdzie odbywa się event "Kochanie Idę w Las"

Event organizowany jest za każdym razem w innym miejscu, co jest ogromnym plusem. Zamysł jest taki, aby raz na dwa miesiące w różnych województwach odbyło się tego typu bushcraftowe spotkanie. Dzięki temu za każdym razem ten co miał daleko na event teraz ma blisko i oczywiście odwrotnie :) Leśni Ludzie byli już na tym spotkaniu w tym roku w Makowie który odbył się na terenach leśnych Kasi Mikulskiej, która prowadzi warsztaty ręcznego rzemiosła. Zresztą film z tego wydarzenia znajduje się na dole tego wpisu. Na dzień pisania tego artykułu przed nami spotkanie w Krakowie, które wraz z "Kochanie idę w las" organizuje grupa Rotawirus.A pod koniec stycznia 2022 odbędzie się również u nas. Tak. "Kochanie idę w las" będzie również organizowane na naszych terenach. Na tę chwilę nie chciałbym Wam przybliżać więcej szczegółów, ale jedno jest pewne 28-29-30.01.2022 rezerwujcie swoje kalendarze na wspólny event z Leśnymi Ludźmi w zimowej edycji zlotu Kochanie Idę w Las.

 Koniecznie zobacz nasz film z evemtu "Kochanie idę w las"

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl