O blogu

Bushcraft i nasza pasja.

Za pewne jak kliknąłeś ten link, chciałbyś się dowiedzieć kim jesteśmy, i co to jest Bushcraft

Jesteśmy pasjonatami bushcraftu, którzy prowadzą swój kanał na Ytbie o nazwie Leśni Ludzie Kochamy las, kochamy w nim przebywać, nocować, biwakować, testować… Można tak wymieniać i wymieniać 🙂 Chcemy Was, zarazić naszą pasją. Pokazać Wam, a głównie młodemu pokoleniu, że można fajnie aktywnie spędzać czas na łonie natury. Sami wiemy, że dzieciaki wyśmienicie mogą bawić się w lesie, wystarczy im to pokazać. Zresztą nasze dzieci bardzo często chodzą z nami do lasu

Bushcraft jest dla każdego. Dla dzieci, młodzieży, starszych dzieci, oraz dla ludzi w podeszłym wieku. Nie ma tak na prawdę granic wiekowych. Każdy z nas, z Was może w dowolnej chwili odwiedzić najbliższy las, wypić w nim kawę, posłuchać otaczającej przyrody, podłubać nożem w drewnie a co najważniejsze odpocząć. Buschraft może być dla Ciebie odpoczynkiem od dnia codziennego. Nie jeden z pasjonatów bushcraftu twierdzi, że właśnie w lesie może się zresetować jak i naładować baterię.

Przeglądając nasz blog dowiesz się przede wszystkim co to jest Bushcraft, jakie są podstawowe zasady wędrówki oraz nocowania w lesie. Jaki sprzęt dobrać, oraz jakie musisz zdobyć umiejętności aby Twoja przygoda z lasem była jak najbardziej przyjemna.

Trochę o nas

Tomek wraz z synem Jankiem

Część. Jak już wiecie mam na imię Tomek urodziłem się w 1981, więc na daną chwilę sami musicie obliczyć sobie ile mam lat 🙂 Szeroko rozumianą branżą outdorową interesuję się od lat. Pracuję w sklepie militarno – myśliwskim, a prywatnie pasjonuję się bushcraftem. Często Z Golasem oraz oczywiście z moim synem Jankiem spędzamy czas na łonie natury. Lubię biwakować, kuchcić na ogniu, jak i testować różne rzeczy związane z branżą bushcraftu. Interesuje się również produkcjami filmowymi oczywiście na potrzeby Youtuba. Tak, 99% materiałów które możecie zobaczyć na kanale Leśni Ludzie są zmontowane właśnie prze zemnie. Pozdrawiam Was serdecznie.

Tomek – Neuron

PRAWA AUTORSKIE

Nie wyrażamy zgody na wykorzystywanie i kopiowanie naszych autorskich zdjęć, filmów oraz tekstu. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez wiedzy i zgody Autora blogu jest zabronione.